Gizlilik Politikası

Monokido ile paylaştığınız her türlü kişisel bilgileriniz ( isim, yaş, adres vs. ) gizlilik ilkelerimizce koruma altındadır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede topladığımız ve sakladığımız bilgileriniz müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları için sadece Monokido bünyesinde kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileriniz, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilir. Ödeme sayfasında aldığımız kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde monokido.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin monokido.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Monokido, alışveriş deneyimi sürecinde topladığı bilgileri, sizin haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmaz ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanamaz ve satamaz.

Biz size sadece söyleyecek değerli bir şeyimiz olduğunda mail atmayı ilke ediniyoruz. Ancak gene de size gönderdiğimiz mailleri almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Monokido bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Gizlilik ilkelerine dair veya e-mail gönderimleri ile ilgili her türlü soru ve talebinizi aşağıdaki bilgilerden bize ulaştırmanızı rica ederiz. Böylece sizler için her adımda en iyi alışveriş deneyimini yaratabiliriz.