ARA

gönderi & teslimat

YAY!
IT'S
DELIVERY
DAY!

Bir Monokido sipariş ettiğinizde Siparişim ne zaman gelecek? Kargo ücretim ne kadar olacak? Hangi saatlerde teslim edilecek? gibi sorular aklınızda dolaşıp durmaz, bunların hepsini siparişi vermeden önce bilirsiniz. Böylece geriye sadece güzel sürprizler kalır!

Monokido siparişim ne zaman ulaşır?

Monokido.com’dan verdiğiniz siparişiniz Monokido Ekibi tarafından en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Üye iseniz hesabım altında bulunan geçmiş siparişler bölümünden siparişinizin durumunu her an kontrol edebilirsiniz.

Kargo ücretiniz ne kadar?

Monokido’dan bir seferde 150 TL ve üzeri yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tamamen ücretsizdir. Daha düşük sipariş tutarları için Monokido’dan her sipariş verdiğinizde sipariş adımları sırasında kargo bedeli de hesaplanır. Sipariş onayı vermeden önce kargo bedelini öğrenmiş olursunuz.

Siparişim hangi zaman aralığında teslim edilir?

Siparişleriniz hafta içi ve Cumartesi 09:00 – 18:00 saatleri arasında sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişimin alıcı kişisini veya teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin durumunu ana sayfada yer alan hesabım bölümünden kontrol ederek, eğer siparişiniz ‘beklemede’ statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerinizi veya yeni adresinizi [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş ise teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Eğer kargonuz işleme alınmamış ise güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmalıyım?

Adresinizde bulunamadığınız durumlarda kargo şirketi tarafından Monokido paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. Bizimle [email protected] Monokido Müşteri Hizmetlerinden irtibata geçmenizi rica ederiz.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Monokido’nun yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim, soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

Monokido, şu an için sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapmaktadır. Bizimle ilgili tüm bilgi ve gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.#monokido