ARA

iade & değişim

Bilgilendirme

Mümkün olan en iyi hizmeti almanız için çalışıyor ve koşullara uyum sağlıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Monokido.com dan Monokido sosyal hesaplarında ve müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat; iş ortaklarımız sağlık yetkilileri tarafından herkesin refahını sağlamak için önerilen tüm güvenlik ve hijyen önlemlerine uyum sağlıyor

İade süreci ; mevcut durum nedeniyle teslimat sorunlarından dolayı siparişinizi alamıyorsanız iade talep edebilirsiniz siparişinizi iade etmek için 30 gününüz var

Monokido’dan hevesle sipariş ettiğiniz o pantalon içinize tam sinmedi, ya da bedeni tam olmadı mı? Siz ürüne, ürün size mi bakıyor? Nasıl hissettiğinizi biliyoruz. Bazen bize de olur. Hiç sorun değil. Eğer aldığınız ürün sizi en iyi halinize taşımayacaksa veya kusurlu ise iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Nasıl mı? Bir iki basit adımda!

Nasıl iade edebilirim?

Ürünün teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işleminizi üzülerek gerçekleştiremiyoruz.

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişim işlemlerini yapamıyoruz, iade ve değişime göndermeden önce bu koşullara dikkat etmenizi rica ediyoruz. Aksi halde ürünleri size karşı ödemeli olarak geri gönderiyoruz.

İadeniz tarafımızdan incelendikten sonra sizlere dönüş yapıyor ve süreci başlatıyoruz. İade onayınızla beraber ürün ücretinizi, irtibat numaranızdan sizlere ulaşabilmemiz koşuluyla en geç 14 gün içerisinde tarafınıza iade ediyoruz. İade işlemi sonrasında ücretin hesaplarınıza aktarımı bankanızın süreçlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Monokido olarak bankanızın süreçlerine müdahale edemiyoruz. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamını kredi kartınıza iade ediyoruz, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansımaktadır. Ulaşamadığımız irtibat numaralarından dolayı oluşan gecikmelerden dolayı sorumluluk alamıyoruz, lütfen aramalarımızı cevapsız bırakmayın. Ayrıntılı bilgi için [email protected] e-mail adresinden bilgi talep edebilirsiniz.

İade ve değişim süresi kaç gündür?

Tüketici Kanununda yer alan sebep göstermeden cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içerir. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde ise bu süre 30 gündür.

Bana gelen ürün yanlış beden veya kusurlu ise ne yapabilirim?

Öncelikle çok özür dileriz. Monokido’dan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. olarak gönderilmiş ürünleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde [email protected] Müşteri Hizmetlerimizle ile temasa geçerek, hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz. Ancak 30 günü aşmamanızı rica ederiz, bu süreyi aşan durumlarda maalesef ürünlerinizin iade ve değişimi yapamıyoruz.

İletişim

Kendimizin en iyisi olmak için bizimle paylaşacağınız her şeyi önemsiyoruz. Bizimle [email protected] adresine mail göndererek veya 0850 399 68 14 numaralı telefondan iletişime geçebilirsin.