ARA

kurumsal

kullanım koşulları

Monokido.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere dayanarak doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Monokido.com sorumlu değildir. Monokido.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Monokido.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Monokido.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Monokido.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Monokido.com bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.monokido.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Monokido.com üzerinde burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Monokido.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

nasıl ödeyebilirim?

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Monokido’dan alışveriş yapmak çok kolay! Monokido.com’da ödemelerinizi Mastercard veya Visa logosuna sahip tüm kredi kartlarınız ile yapabilirsiniz.

Monokido.com sitesinden vereceğiniz siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Alışverişlerde taksit yapıyor musunuz?

Monokido’dan yaptığınız alışverişlerde taksit yapıyoruz. Satın alma işleminin son aşamasında kredi kartınızı ve kart tipinizi seçtikten sonra aynı ekranda otomatik olarak çıkan "Taksit Seçenekleri" bölümünden istediğiniz taksit adedinizi belirleyebilirsiniz. Sitemizde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşıyan tüm kredi kartlarınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Yukarıda belirtilen kredi kartlarının haricinde diğer kredi kartları ile taksitli alışveriş yapılamamaktadır; Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşımayan kredi kartlarınız ile alışverişlerinizi tek çekim olarak, taksitsiz yapabilirsiniz.

10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik'teki değişiklik gereği, taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Monokido’da ödeme prosedürlerimiz gereği sadece 6 aya kadar taksit yapılmaktadır.

Taksitli alışverişlerde vade farkı uygulanıyor mu?

Taksitli alışverişlerinizde vade farkı uygulamıyoruz, Monokido’da Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Paraf, Asyacard özelliği taşıyan tüm kredi kartlarınız ile 6 aya kadar vade farksız taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

güvenli alışveriş

Monokido.com’da kredi kartı bilgilerinizi yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanırız ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutmayız. Bilgilerinizin gerçekten Monokido.com’a gönderildiğini güvence altına alabilmek için 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanmaktayız.

Monokido.com’da kredi kartınız ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde Dünya'nın lider kredi kartı ödeme sistemi sağlayıcılarından PAYU altyapısı kullanılmaktadır. PAYU hakkında detaylı bilgiye www.payu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.